Rejestracja Logowanie

Skrypt z bazą noclegów

[Sprzedam] - Komputery i akcesoria


Skrypt z bazą noclegów
  • Skrypt z bazą noclegów
  • Skrypt z bazą noclegów
  • Skrypt z bazą noclegów
  • Skrypt z bazą noclegów

Opublikowano: 28-08-2019, wygaśnie: 27-09-2022

Wyświetleń: 53

Cena: 369,00 PLN

Dodał(a): kamil


kamil

Telephone3456789 Email[email protected]

Kraj: Polska

Lokalizacja: warszawja



Skrypt Festa2 umożliwia stworzenie strony www z bazą noclegów (bazą miejsc noclegowych). Wyróżnia się wyjątkową intuicyjną obsługą z mocno rozbudowaną funkcjonalnością. Pozala na stworzenie portalu lokalnego, ogólnopolskiego albo międzynarodowego. System doskonale nadaje się do stworenia małych oraz wielkich stron z listą miejsc noclegowych takich jak: hotele, hostele, agroturystyka, domy letniskowe, internaty, motele, noclegi pracownicze, domy wczasowe, domy do wynajęcia, wille, zajazdy, zamki itd.
Możesz zarabiać na stronie poprzez wprowadzenie opłat za dodanie albo promowanie ogłoszenia. Poza tym, możesz zarabiać poprzez umieszczenie na stronie reklam z programów partnerskich, z Google AdSense lub innych zleceń.
Skrypt jest dostosowany do najnowszych standardów SEO, posiada także automatyczną integrację z systemami płatności DotPay, PayPal oraz Przelewy24. Dzięki temu klient, który zapłacił za ogłoszenie dostaje je natychmiast, a Ty zarabiasz nawet wtedy kiedy śpisz!
Skrypt bazy noclegów Festa2 został napisany zgodnie z najnowszymi wymaganiami dotyczącymi optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej. Dzięki temu używając go jest znacznie łatwiej dostać się na lepszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych jak np. Google.com
Portal jest wstępnie skonfigurowany – posiada bazę lokalizacji, kategorii oraz regionów, uniwersalny regulamin i politykę prywatności. Dzięki temu zaoszczędzisz swój cenny czas!
Zapraszam do zakupu na https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/132-skrypt-bazy-noclegow-festa2.html

Formularz kontaktowy


Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Facebook
VK
Newsletter

Newsletter

Dzięki zapisaniu się do newslettera będziesz informowany o nowościach i promocjach!


Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Wróć na górę strony