Rejestracja Logowanie

Menedżer do Agencji Pracy Tymczasowej

[Dam pracę] - Dam pracę

Opublikowano: 31-10-2018, wygaśnie: 13-05-2019

Wyświetleń: 233

Dodał(a): Work Up Ppland

Telephone+48 734 923 969  Email[email protected]

Kraj: Polska

Województwo: Dolnośląskie

Wrocław

Работа для менеджера во Вроцлаве - поиск работников из Украины.
Menedżer do Agencji Pracy Tymczasowej, dla swojej firmy we Wrocławiu!

(Ищем менеджера в агентство по трудоустройству гр-н Украины!)

Agencja Pracy Tymczasowej Work Up Poland, działa na rynku od 2015 roku, w branży zatrudnienia obywateli Ukrainy.
Poszukujemy menedżera / specjalisty ds. rekrutacji pracowników z Ukrainy.

OPIS STANOWISKA:
- realizacja polityki personalnej Agencji;
- pozyskiwanie nowych pracowników;
- zapewnienie właściwego obiegu dokumentów kadrowych i płacowych;
- utrzymywanie pozytywnych relacji ze stałymi klientami;
- sporządzanie wymaganych raportów i sprawozdań;
- budowanie pozytywnego wizerunku Pracodawcy,
- profesjonalne reprezentowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy.

WYMAGANIA:

- umiejętności sprzedażowe lub/i zarządcze,
- wysoka kultura osobista, w tym komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi,
- duża samodzielność w działaniu i doskonała organizacja pracy;
- znajomość innych języków oprócz j. Polskiego ( j. Rosyjski lub Ukraiński) - mile widziane osoby z Ukrainy;
- dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
- umiejętność pracy pod presją czasu;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie - stawiamy na długoterminową współpracę;
- pracę w młodym zespole nastawionym na sukces;
- samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań;
- atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia (podstawa + %);
- narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- miłą atmosferę w pracy.
- pomóc w legalizacji pobytu, w przypadku obcokrajowców.

Wpis do rejestru: 13428

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych.
+48 724 923 969, +48 734 923 969
www.pl.workup.expert