Rejestracja Logowanie

Specjalista ds. rekrutacji ze wschodu w Agencji Pracy

[Dam pracę] - Administracja i Księgowość

Opublikowano: 18-09-2018, wygaśnie: 31-03-2019

Wyświetleń: 71

Dodał(a): DREMAN Spółka z o.o.

DREMAN Spółka z o.o.

Telephone+48787520878 Email[email protected]

Kraj: Polska

Województwo: Opolskie

opolski

Lokalizacja: Opole

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji ze wschodu w Agencji Pracy Tymczasowej.

Od kandydatów wymagamy:
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
- dobra znajomość j. ukraińskiego, rosyjskiego,
- dobra znajomości pakietu MS Office (Word, Excel)
- samodzielności w działaniu oraz dobrej organizacji pracy własnej
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:
- rekrutacja pracowników ze wschodu,
- poszukiwanie nowych kanałów rekrutacyjnych,
- wprowadzanie danych do systemu,
- podpisywanie umów z pracownikami,
- tłumaczenie ofert dla pracownika,

W zamian oferujemy:
- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie + premii
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- dobrą atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. e: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Tel./WhatsApp /Viber: +48 787 520 878

Vira Kulyk
Specjalista ds. rekrutacji

skype: Vira Dreman
t: +48 787520878 WhatsApp
e:
[email protected]

www.dreman.pl