Rejestracja Logowanie


FreeCurrencyRates.com

Facebook

Newsletter


Wróć do spisu aktualności

Polak pokazał ukraińskiemu kierowcy, że w Polsce nie można śmiecić! [wideo]

19-04-2018
Polak pokazał ukraińskiemu kierowcy, że w Polsce nie można śmiecić! [wideo]

Od kilku lat w Polsce obserwuje się wzmożony napływ Ukraińców. wywołany  wielce skomplikowaną sytuacją polityczno-ekonomiczną na Ukrainie. Na filmie nakręconym prawdopodobnie przez kierowcę samochodu ciężarowego widać samochód z ukraińskimi rejestracjami stojący w niewielkim korku. Widać też, że pasażer ukraińskiego busa korzystając z okazji postoju postanawia pozbyć się śmieci i wyrzuca je przez otwartą szybę wprost na pobocze drogi.

Sytuacja ta zdenerwowała autora nagrania, który widząc śmiecącego Ukraińca wyszedł z samochodu i postanowił dać sąsiadowi ze wschodu lekcję dobrych manier. Poszedł do ukraińskiego busa i wrzucił do środka część śmieci, które wcześniej wylądowały na poboczu. Z jego gestów wynika, że kazał też Ukraińcowi zebrać śmieci. Trzeba przyznać, że perswazja Polaka podziałała, ponieważ pasażer busa natychmiast wysiadł i posprzątał po sobie.

Oprócz kierowcy, który zareagował na zachowanie Ukraińca do akcji przyłączył się też kierowca innego samochodu, który także nakręcił całą sytuację. Komentarze pod filmem wyrażały zdecydowane poparcie dla polskiego kierowcy, który okazał się człowiekiem dbającym o własne podwórko. Część jednak zwracała uwagę na fakt, że także wielu Polaków śmieci we własnym kraju, a żeby się o tym przekonać "wystarczy przejść się po pierwszym lepszym lesie".

Inni internauci zwracali także uwagę, że Polacy za granicą nie są takimi "czyściochami" jak autor tego nagrania

Facebook
VK
Newsletter

Newsletter

Dzięki zapisaniu się do newslettera będziesz informowany o nowościach i promocjach!


Wróć na górę strony